Naše služby

Co pro Vás můžeme udělat?

Pokud chcete prodat za co nejvyšší cenu, musí být váš realitní marketing promyšlený do posledního detailu. Musíte v lidech vzbudit ty správné emoce a vyvolat v nich pocit: „takovou nemovitost chci mít!“

Prodej

nemovitostÍ

Pronájem

nemovitostÍ

developerské

projekty

Kvalitní služby pro bezproblémový prodej

Home staging

Díky přípravě nemovitosti jsme schopni vnést pozitivní emoce již do fotografií. Víte, že s kvalitním Homestagingem se nemovitost prodává rychleji a za více peněz?

Profesionální foto a video

Obal prodává. S pomocí moderní techniky zachytíme prostor a atmosféru Vaší nemovitosti. Perfektní fotografie patří bezesporu k nejdůležitějším nástrojům při prodeji nemovitosti.

Virtuální prohlídka nemovitosti

Potenciální kupec nemovitost dokonale pozná před prohlídkou – může se v ní procházet a rozhlížet. Tím Vám budeme šetřit čas a přivedeme relevantního zájemce.

Marketing k nemovitosti

Je možná nejdůležitější fází prodeje. Kromě klasické inzerce podporujeme Váš inzerát placenou reklamou na sociálních sítích, PPC kampaní a offline marketingem.

Právní servis, úřady

Nadstandardní právní služby, možnost osobní konzultace, řešení specifických požadavků. S využitím našich zkušeností dostanete komplexní balíček informací, bez nutnosti obíhání úřadů.

Takovou moderní prezentaci můžete mít i vy. Každá nemovitost si zaslouží jen to nejlepší!

Reference našich klientů

Makléř Lukáš Průcha je velmi slušný a ochotný. Na veškeré dotazy srozumitelně a trpělivě odpoví. Doporučuji p. Průchu všem, kdo by chtěl prodat nemovitost aj.
Zdeňka Brandejská

Absolutně profesionální jednání makléře pana Lukáše Průchy, je velice pohotový a ochotný, mohu ho vřele doporučit.
Filip Dobiáš

Pan Průcha je moc šikovný a slušný pan makléř, moc mě pomohl. Doporučuji k prodeji nebo koupi nemovitosti. Budete spokojeni, je nad míru ochotný.
Libuše Kopecká

Kontaktní formulář

9 + 3 =

PROVOZOVATEL WEBU

Nejlepší realitní služby s.r.o
IČ: 07814828
DIČ: CZ07814828
Kluky 148, 285 45 Kluky u Čáslavi

KONTAKT

prucha@vasi-makleri.com
+420 607 682 786
Zásady zpracování a ochrany osobních údajů

SOCIÁLNÍ SÍTĚ