Veronika Jelínková

Veronika Jelínková

Znám velmi dobře hodnoty a citové vazby k vlastním nemovitostem, tudíž vím, jak je důležité si k prodeji vybrat správného člověka.

E-mail: jelinkova@vasi-makleri.com
Telefon: +420 723 392 251

Jsem tu pro Vás!

Moje záliba v nemovitostech narůstala v průběhu posledních 15-ti let. Začala touhou po vlastním bydlení a hledáním domu, který mě chytne za srdce. To jsem ještě netušila, že moje záliba se stane mojí vášní. Během těchto let jsem se setkala s prodejem a koupí nemovitostí a nahlédla blíže do světa realit. Za svůj „dospělácký“ život jsem zrekonstruovala nebo pomohla zrekonstruovat 3 domy, ve kterých jsem žila a byly to mé domovy.

Znám velmi dobře hodnoty a citové vazby k vlastním nemovitostem, tudíž vím, jak je důležité si k prodeji vybrat správného člověka. Člověka co nevidí pouze „zakázku nebo zisk“, ale člověka, který dá do prodeje nejen obchod, ale také srdce a porozumění. Rozhodla jsem se tedy, po letech zaměstnání na pozicích v nákupu a zákaznickém servisu, vyměnit práci která mě živí, za práci, která mě baví.

Díky nelehkým začátkům a vzdělávání jsem nyní tam, kde jsem a jdu stále kupředu. To nejen po stránce vzdělávací, ale hlavně po stránce kvality služeb. Na každém prodeji si dávám opravdu záležet, protože se jedná klientům nejen o životní úspory, ale také o srdeční záležitosti. Prodat nebo koupit nemovitost se nám podaří jen párkrát v životě a můj cíl je, aby si tento proces klienti užili v klidu s úsměvem a vzpomínali na něj jako na hezké období.

Protože já sama nemám ráda, když se nehledí na moje požadavky, jelikož se to prostě dělá „takto“, přistupuji ke každému individuálně a nastavuji proces prodeje s ohledem na přání a potřeby klienta.

Budu se velmi těšit na spolupráci jako VAŠE MAKLÉŘKA!

Reference mých klientů

Chtěl jsem Vám poděkovat za perfektní servis a vynikající služby, které jste při nákupu nemovitosti poskytovala a byla vždy ochotna pomoci radou. Velmi si vážím Vašeho profesionálního přístupu a rád Vašich služeb i Vaší společnosti v budoucnou ev. využiji. Velmi děkuji, s pozdravem.

Ing. Pavel Vočka

Velice sympatická paní se skvělým a lidským přístupem. Byla to opravdu bezchybná spolupráce, nic nebylo problém zařídit, má velký přehled a zkušenosti. Můžu doporučit všemi deseti a doufám, že jsme nespolupracovaly naposledy.

Kamila Vykydalová

Veronika Jelínková

Veronika Jelínková

Osobní realitní makléř

Tel.: +420 723 392 251
Email: jelinkova@vasi-makleri.com

Poptávkový formulář

7 + 10 =

PROVOZOVATEL WEBU

Nejlepší realitní služby s.r.o
IČ: 07814828
DIČ: CZ07814828
Kluky 148, 285 45 Kluky u Čáslavi

KONTAKT

prucha@vasi-makleri.com
+420 607 682 786
Zásady zpracování a ochrany osobních údajů

SOCIÁLNÍ SÍTĚ