Veronika Jelínková

Veronika Jelínková

Znám velmi dobře hodnoty a citové vazby k vlastním nemovitostem, tudíž vím, jak je důležité si k prodeji vybrat správného člověka.

E-mail: jelinkova@vasi-makleri.com
Telefon: +420 723 392 251

Jsem tu pro Vás!

Moje záliba v nemovitostech narůstala v průběhu posledních 15-ti let. Začala touhou po vlastním bydlení a hledáním domu, který mě chytne za srdce. To jsem ještě netušila, že moje záliba se stane mojí vášní. Během těchto let jsem se setkala s prodejem a koupí nemovitostí a nahlédla blíže do světa realit. Za svůj „dospělácký“ život jsem zrekonstruovala nebo pomohla zrekonstruovat 3 domy, ve kterých jsem žila a byly to mé domovy.

Znám velmi dobře hodnoty a citové vazby k vlastním nemovitostem, tudíž vím, jak je důležité si k prodeji vybrat správného člověka. Člověka co nevidí pouze „zakázku nebo zisk“, ale člověka, který dá do prodeje nejen obchod, ale také srdce a porozumění. Rozhodla jsem se tedy, po letech zaměstnání na pozicích v nákupu a zákaznickém servisu, vyměnit práci která mě živí, za práci, která mě baví.

Díky nelehkým začátkům a vzdělávání jsem nyní tam, kde jsem a jdu stále kupředu. To nejen po stránce vzdělávací, ale hlavně po stránce kvality služeb. Na každém prodeji si dávám opravdu záležet, protože se jedná klientům nejen o životní úspory, ale také o srdeční záležitosti. Prodat nebo koupit nemovitost se nám podaří jen párkrát v životě a můj cíl je, aby si tento proces klienti užili v klidu s úsměvem a vzpomínali na něj jako na hezké období.

Protože já sama nemám ráda, když se nehledí na moje požadavky, jelikož se to prostě dělá „takto“, přistupuji ke každému individuálně a nastavuji proces prodeje s ohledem na přání a potřeby klienta.

Budu se velmi těšit na spolupráci jako VAŠE MAKLÉŘKA!

Reference mých klientů

Nikdy jsem si moc nerozuměla s realitními makléři, buď byli moc nafrnění nebo mě tlačili do něčeho, co jsem nechtěla nebo hodně ve spěchu, až do té doby než jsem poznala paní Jelínkovou a její práci. S ní byl proces koupě nemovitosti pohodová příjemná záležitost, dala čas na rozmyšlenou, byla ochotná komunikovat v klidu a bez stresu, na vše důležité správně reagovala. Vždy byla včas a s úsměvem na místě setkání. Byt jsem si vybrala dle sebe a dle toho, co jsem zrovna hledala a bonus k tomu byla velice šikovná a milá realitní makléřka. Jsem ráda, že celý proces šel tak, jak paní Jelínková dopředu říkala. Plus jsme zažili i pár momentů, kdy jsme se od srdce zasmáli. Mohu paní Jelínkovou jako realitní makléřku jen doporučit, je spolehlivá, příjemná a profesionální, je zkrátka vidět, že ji její práce baví.

Tereza Drymlová

Děkujeme moc za splnění našeho životního snu. S manželem jsme snili o koupi baráčku dlouhá léta ale chyběl nám ten správný impuls, který by to vše odstartoval, vším nás provedl a dovedl do úspěšného konce. Slečna Veronika byla tím naším správným impulsem i když prodej našeho bytu nebyl lehký Veronika to zvládla skvěle. Dokonce nám pomohla sehnat i náš sen – dům, do kterého se brzy nastěhujeme. Pokud hledáte nejen realitního makléře ale i sympatickou, mladou, stále skvěle naladěnou „kamarádku“ která navíc umí vždy poradit a svému oboru rozumí je Veronika Vaše jasná volba! 🙂 Přejeme hodně spokojených klientů.

Renata Ipserová

Chtěla bych velmi pochválit práci makléřky Veroniky Jelínkové – nejen po pracovní stránce bylo vše na jedničku a s nadstandartní péčí, ale i po lidské stránce. Veronika by mohl být vzorem, jak se má tato práce dělat tak, aby byla mezi ní a klientem důvěra, profesionalita a obě strany byly spokojené. Jde vidět, že ji práce baví, v tomto oboru je to opravdu výjimka. Ještě jednou moc děkuji za pomoc s prodejem bytu .

Nikola Bartošova

Dobry vecer pani Jelinkova,
chtela bych Vam hrozne moc podekovat za perfektni servis a lidsky pristup pri prodeji meho bytu. Pri kazde schuzce s Vami jsem se vzdy citila moc prijemne, jako bych sla na “pokec” s kamaradkou.😊 Atak i pres to, ze prodej meho bytu pro me z citoveho hlediska nebyl snadny, tak jsem se tesila na kazdou schuzku s Vami. Pokud se v mem okoli najde nekdo, kdo bude prodavat nemovitost, nebo naopak, vsema deseti Vas doporucim, protoze diky Vam vse probehlo hladce a bez problemu.

Jen tak dal, je hezke videt nekoho, kdo svoji praci dela s radosti.

Vrbicka N.

Chtěla bych Vám touto cestou poděkovat za velmi profesionální přístup ve věci prezentace nemovitosti – vstřícnost, pohotovost, empatie, erudovanost v daném oboru a milá trpělivost. Doposud jsem se nesetkala s tak úžasným přístupem při hledání nemovitosti od žádného realitního makléře. Ještě jednou děkuji a zdravím.

PhDr Valentová Dita

Tímto bych chtěl moc poděkovat paní Veronice Jelínkové za vysoce profesionální přístup při prodeji domu. Vystupovala velmi příjemně a co slíbila, vždy platilo, což je dnes spíše výjimka. Paní makléřku bych se nebál komukoliv doporučit. Ještě jednou mnohokrát děkujeme.

Jiří Bukovský

Chtěl jsem Vám poděkovat za perfektní servis a vynikající služby, které jste při nákupu nemovitosti poskytovala a byla vždy ochotna pomoci radou. Velmi si vážím Vašeho profesionálního přístupu a rád Vašich služeb i Vaší společnosti v budoucnou ev. využiji. Velmi děkuji, s pozdravem.

Ing. Pavel Vočka

Velice sympatická paní se skvělým a lidským přístupem. Byla to opravdu bezchybná spolupráce, nic nebylo problém zařídit, má velký přehled a zkušenosti. Můžu doporučit všemi deseti a doufám, že jsme nespolupracovaly naposledy.

Kamila Vykydalová

Veronika Jelínková

Veronika Jelínková

Osobní realitní makléř

Tel.: +420 723 392 251
Email: jelinkova@vasi-makleri.com

Poptávkový formulář

4 + 4 =

PROVOZOVATEL WEBU

Nejlepší realitní služby s.r.o
IČ: 07814828
DIČ: CZ07814828
Kluky 148, 285 45 Kluky u Čáslavi

KONTAKT

prucha@vasi-makleri.com
+420 607 682 786
Zásady zpracování a ochrany osobních údajů

SOCIÁLNÍ SÍTĚ