Prodej nemovitostí

Jak pracujeme se svými klienty?

1

Úvodní konzultace zdarma

Celý příběh u nás začíná schůzkou, ideální je sejít se v prodávané nemovitosti. Společně se seznámíme, ale také zjistíme právní a technický stav prodávané nemovitosti.

2

Strategie prodeje

Teprve poté můžeme určit prodejní cenu, ujasnit si marketingový plán prodeje a stanovíme výši naší provize. Bez těchto kroků nelze jinak stanovit výši provize a prodejní cenu nemovitosti

3

Dotažení prodeje

Po celou dobru realitního obchodu jsme s Vámi v kontaktu, veškeré kroky konzultujeme. S kupujícím zajišťujeme veškeré formality, v přpadě potřeby financování a veškeré úrady.

Co vše v průběhu spolupráce řešíme?

Zjišťujeme vaše potřeby. Jsou pro nás důležité. Řešíme např. Proč chcete nemovitost prodat? Do kdy je potřeba mít finance na svém účtu?

Nutné podklady ke schůzce s nimiž dále pracujeme:

– List vlastnictví, ze kterého zjistíme aktuální právní stav včetně všech věcných práv. Původní nabývací titul.
– Dokumentace skutečného provedení stavby, kterou musí dle platné legislativy každý vlastník nemovitosti uchovávat.
– Prohlášení vlastníka budovy. Dispoziční plán. Evidenční list. Průkaz energetické náročnosti budovy.
– V případě hypotéky zástavní smlouva k nemovitosti. Případně nájemní smlouvy.

Toto je jen základ dokumentů, které jsou nutné jak pro samotný prodej, tak pro stanovení prodejní ceny.

Dále Vám představíme naši společnost, našeho makléře a naše služby, jak v oblasti marketingu, tak prodeji a v neposlední řadě nastavíme podmínky spolupráce. Ukážeme vám naši historii, naše výsledky a ukážeme Vám desítky referencí od spokojených klientů, kterým jsme pomohli prodat nemovitost. Na příkladech Vám ukážeme náš marketing, který se řadí k těm nejlepším na českém realitním trhu. Obdržíte od nás také návrh smlouvy o zprostředkování a necháme Vám dostatečný čas na její prostudování.

Pečlivě a podrobně posoudíme Vaši nemovitost. Bereme v úvahu i lokalitu a vaši představu o rychlosti prodeje.

Zjistili jsme veškeré informace co jsme potřebovali včetně nabídkových cen v okolí, realizované prodejní ceny podobných nemovitostí, zakázek, které jsou stále na trhu, to vše máme k dispozici. Vypracujeme analýzu prodejní ceny na vámi požadovanou rychlost prodeje.
Vždy klademe důraz na dosažení co nejvyšší prodejní ceny.

Chceme dosáhnout co nejvyšší prodejní ceny. V dnešní době není možné prodávat za co nejvyšší cenu bez strategického marketingu. Určíme typ vaší nemovitosti, analyzujeme aktuální trh, vžíváme se do kůže potenciálního kupujícího. Poté navrhneme marketingové nástroje a kanály, které povedou k rychlému a úspěšnému prodeji

Poznali jsme Vaší nemovitost i Vás, ale nyní se sejdeme u nás v kanceláři, kde vám představíme marketingový plán prodeje vaší nemovitosti včetně cenové analýzy.

Na provizní části jsme se dohodli při první schůzce a budou tedy připraveny veškeré dokumenty k podpisu.

Při podeji auta si necháváte také záležet na jeho vzhledu. Před prodejem necháte auto vyleštit jak z venku, tak zevnitř. Nemovitost si zaslouží před inzerováním tu nejlepší péči, která vede k úspěšnému prodeji.

Vyklizení bytu, rekonstrukce, vymalování. Shodneme li se na tom společně, že bude vaši nemovitost nutné před prodejem rekonstruovat, vyklidit, nebo třeba jen celou vymalovat na bílo, to vše jsme schopný zajistit. Spolupracujeme jen s ověřenými řemeslníky. O vše se za Vás postaráme.

Homestaging, otostaging.

Jsou Vám tyto slova cizí? Velmi často je nutné udělat pro dobré fotky, kvalitní video a exkluzivní dojem při prohlídkách daleko víc. Odborně tomu říkáme homestaging nebo fotostaging. Dovezeme někdy i nábytek, talíře i skleničky, příbory, obrazy někdy i živé květiny. Co bychom neudělali proto, když to pomůže. Homestaging outsourcujeme, podle toho, kde se nemovtist nalézá.

Sreality.cz, reality.idnes.cz. V dnešní době standartní a klasické realitní portály pro jejich inzerci. Vaši nemovitost budeme inzerovat na několika realitních portálech, které patří k těm nejnavštěvovanějším.

Z našeho seznamu inzertních portálů jsme jich mnoho vyloučili a to z jednoduchého důvodu, nebyla z jejich řad, žádná odezva.

Fotky od profesionálního fotografa. Ty doby, kdy nemovitost fotil sám realitní makléř buď na kompaktní foťák, nedej bůh na mobilní telefon je pryč. Alespoň tedy u nás. Naším standardem je, že každou nemovitost, kterou máme pod našimi křídly fotí profesionální fotograf. Profesionální fotky nám pomáhají prodávat

Videoprohlídka. Inzerát s videem zvedne zájem až o několik stovek procent. Video zachycuje emoce. Uděláme vše pro to, abychom vaši nemovitost prezentovali v tom nejlepším světle. Je to naše práce a jeden z důvodů, proč byste měli spolupracovat při prodeji s realitní kanceláří.

Propagace nemovitosti na YouTube. YouTube je po Googlu druhý nejnavštěvovanější vyhledávač, na kterém je registrováno přes miliardu lidí. Uvědomujeme si jeho sílu a víme, že i díky inzerci na YouTube se dají prodávat nemovitosti. Sami jsme se o tom několikrát přesvědčili. Hrazená YouTube reklama. Naším cílem není jen vložit video na youtube a čekat na shlédnutí. Videoprohlídku zacílíme na předem vybraný segment potenciálních kupujících a díky placené reklamě docílíme toho, aby se těmto uživatelům vaše video ukazovalo před každým spuštěním jakéhokoliv videa. Díky tomu shlédne vaši nemovitost o mnoho více potenciálních zájemců.

Propagace nemovitosti na sociálních sítích. Vaši nemovitost podpoříme i zmínkou na sociálních sítích: Facebook, Instagram a LinkedIn. Promyšleně napsaným textem a poutavým videem dosáhneme sdílení inzerátu.

Placená Facebook reklama. Jenom sdílením příspěvku to nezačíná ani nekončí. Nahrajeme video, zacílíme na potenciální kupující, nastavíme rozpočet a spouštíme placenou reklamu. V mnoha případech se stává, že předčí i denní návštěvnost běžných realitních serverů. Jsme v 21 století. Prodej nemovitosti vážně není jen o pár realitních serverech a dlouhém čekání, až se někdo ozve. Díky tomu pak bývá zbytečný tlak na snížení ceny. Facebook není jen komunita přátel, ale výborné obchodní médium. Využíváme tedy jeho sílu.

Naším cílem je, aby Vaší nemovitost vidělo co nejvíce lidí. Tím je vyšší pravděpodobnost prodat za co nejvíce. Dalšími kanály jsou: Placená PPC reklama v obsahové síti Google a Seznam. Webové stránky nemovitosti. Inzerce nemovitosti na realitních serverech (sreality.cz, reality.idnes.cz, reality.cz apod.).

Brožura nemovitosti. U nás každý, kdo přijde na prohlídku odchází s brožurou nemovitosti. Najde v ní všechny potřebné informace. Může si jí kdykoliv otevřít o prohlédnout si jí. Připomene si fotky, zopakuje si informace. Několikrát se nám stalo, že byl kupující překvapen naší připraveností a informovaností.

Lokální kampaň v okolí nemovitosti. Jsme si plně vědomi, že mnoho zájemců je právě z okolí nemovitosti. Proto umístíme na vaši nemovitost prodejní plachtu s nápisem na prodej. Každý, kdo projede, nebo půjde okolo bude vědět, že se nemovitost prodává. Automaticky si může ihned stáhnout přes QR kód vizitku a volat právě makléři.

Prohlídky. Absolvovali jsme možná již tisíce prohlídek. Když něco takového uděláte tolikrát, stáváte se profesionálem.

Víme, kdy je lepší mlčet a nechat si klienty projít nemovitost bez naší účasti. Někdy je to ale zase úplně naopak. Práce dobrého realitního makléře je, aby v klientovi vzbudil touhu nemovitost koupit a ujistil ho, že svého rozhodnutí nebude nikdy v budoucnu litovat. Více se o prohlídkách dozvíte z našich desek.

Bohužel, je to náš národní sport. Ať chceme nebo ne, jsme národ slevařů. Mnoho lidí při vyjednávání podléhá nátlaku, slevují statisíce, mnohdy i víc, a připravují se tak o své peníze.

Hájíme Vaší stranu a vždy budeme na Vaší straně. Vy jste si nás objednali. Vy nás platíte a my děláme vše pro to, abychom nepodlehli nátlaku na snižování ceny. Věřte nám, že ve vyjednávání jsme vážně dobří.

Trojstranná rezervační smlouva. Před podpisem rezervační smlouvy víme o zájemci vše. Aby se nestalo, že klient nebude dostatečně bonitní a budeme Vám zbytečně blokovat nemovitost.

Spolupracujeme pouze s prověřenými finančními poradci, kteří jsou špičky ve svém oboru.

V 75 % případů financuje nákup nemovitosti hypotečním úvěrem. Pětačtyřicet dnů je průměrná doba od podpisu rezervační smlouvy po vyhotovení odhadu, schválení hypotečního úvěru, přípravu úvěrové a zástavní smlouvy a podpis kupní smlouvy. Během této doby budeme s vámi nespočetkrát v kontaktu a pravidelně vás budeme informovat o vývoji prodeje.

Během této doby necháme u Mgr. Luboše Hanzlíka připravit kupní smlouvu a smlouvu o advokátní úschově včetně návrhů na vklad. Uvědomujeme si, že nemovitost prodáváte maximálně jednou, nebo dvakrát za život. Přijde nám nedůstojné podepisovat smlouvy na poště apod. Proto u nás podepisujete všechny smlouvy výhradně v advokátní kanceláři.

Provede – li katastr zapsání zástavního i vlastnického práva, budeme vás ještě ten den informovat. Domluvíme se s vámi na předání nemovitosti novému majiteli.

Připravíme předávací protokoly, pomůžeme vám s přepisem médií a odhlášením trvalého bydliště, popř. sídla vaší společnosti.

K výplatě uschovaných peněz je potřeba splnit několik podmínek, které byly sjednány. Samozřejmostí je, abyste měli peníze za prodej co nejdříve na svém účtu.

HOTOVO. V tento okamžik se známe, věřte nebo ne několik měsíců. Máme společně za sebou desítky telefonátů, nespočet e-mailů a několik osobních setkání. Není od věci se sejít na společné večeři s dobrým vínem a v klidu si popovídat.

Kvalitní služby pro bezproblémový prodej

Home staging

Díky přípravě nemovitosti jsme schopni vnést pozitivní emoce již do fotografií. Víte, že s kvalitním Homestagingem se nemovitost prodává rychleji a za více peněz?

Profesionální foto a video

Obal prodává. S pomocí moderní techniky zachytíme prostor a atmosféru Vaší nemovitosti. Perfektní fotografie patří bezesporu k nejdůležitějším nástrojům při prodeji nemovitosti.

Virtuální prohlídka nemovitosti

Potenciální kupec nemovitost dokonale pozná před prohlídkou – může se v ní procházet a rozhlížet. Tím Vám budeme šetřit čas a přivedeme relevantního zájemce.

Marketing k nemovitosti

Je možná nejdůležitější fází prodeje. Kromě klasické inzerce podporujeme Váš inzerát placenou reklamou na sociálních sítích, PPC kampaní a offline marketingem.

Právní servis, úřady

Nadstandardní právní služby, možnost osobní konzultace, řešení specifických požadavků. S využitím našich zkušeností dostanete komplexní balíček informací, bez nutnosti obíhání úřadů.

Kvalitní prezentace

Klademe důraz na bezproblémový prodej za nejvyšší možnou cenu. Naší prioritou je pomoci Vám dobře a kvalitně prodat nemovitost. Naší vizí je dokázat Vám, že práce realitního makléře je pro Vás přínosem a přidanou hodnotou.

K zakázkám přistupujeme individuálně. Někteří prodávající chtějí komplexní služby od přípravy nemovitosti k prodeji, přes rekonstrukci až po neobyčejnou prezentaci. Jiní zase preferují jednoduchost za přijatelnou cenu.

Virtuální prohlídka

Takovou moderní prezentaci můžete mít i vy. Každá nemovitost si zaslouží jen to nejlepší! Moderní technologie se nyní ukazují, jako jediná možná cesta, jak efektivně prodávat nemovitosti.

Virtuální prohlídka je v dnešní době nástroj doslova k nezaplacení. Potenciální zákazník si nemovitost může projít z bezpeční a pohodlí domova. Odpadá tak spoustu prohlídek, které jsou časově náročné na přípravu nemovitosti a samotné prohlídkování. Naopak s virtuální prohlídkou, jsou na prohlídku fyzickou lidé, kteří Vážně uvažují o koupi a schůzka je mnohem efektivnější a konkrétnější.

Reference našich klientů

Makléř Lukáš Průcha je velmi slušný a ochotný. Na veškeré dotazy srozumitelně a trpělivě odpoví. Doporučuji p. Průchu všem, kdo by chtěl prodat nemovitost aj.

Zdeňka Brandejská

Absolutně profesionální jednání makléře pana Lukáše Průchy, je velice pohotový a ochotný, mohu ho vřele doporučit.

Filip Dobiáš

Pan Průcha je moc šikovný a slušný pan makléř, moc mě pomohl. Doporučuji k prodeji nebo koupi nemovitosti. Budete spokojeni, je nad míru ochotný.

Libuše Kopecká

Kontaktní formulář

14 + 15 =

PROVOZOVATEL WEBU

Nejlepší realitní služby s.r.o
IČ: 07814828
DIČ: CZ07814828
Kluky 148, 285 45 Kluky u Čáslavi

KONTAKT

prucha@vasi-makleri.com
+420 607 682 786
Zásady zpracování a ochrany osobních údajů

SOCIÁLNÍ SÍTĚ