Pronájem nemovitostí

Jak pracujeme se svými klienty?

1

Úvodní konzultace zdarma

Celý příběh u nás začíná schůzkou, ideální je sejít se v prodávané nemovitosti. Společně se seznámíme, ale také zjistíme právní a technický stav pronajímané nemovitosti.

2

Strategie pronájmu

Teprve poté můžeme určit cenu pronájmu, ujasnit si marketingový plán prodeje a stanovíme výši naší provize. Bez těchto kroků nelze jinak stanovit výši provize a cenu pronájmu nemovitosti.

3

Dotažení obchodu

Po celou dobru realitního obchodu jsme s Vámi v kontaktu, veškeré kroky konzultujeme. Se zájemcem zajišťujeme veškeré formality, v případě potřeby i veškeré přepisy.

Co vše v průběhu spolupráce řešíme

Zjišťujeme vaše potřeby. Jsou pro nás důležité. Řešíme např. Proč chcete nemovitost pronajímat? Do kdy je potřeba nemovitost pronajmout?

Nutné podklady ke schůzce s nimiž dále pracujeme:

– List vlastnictví, ze kterého zjistíme aktuální právní stav včetně všech věcných práv. Původní nabývací titul.
– Dokumentace skutečného provedení stavby, kterou musí dle platné legislativy každý vlastník nemovitosti uchovávat.
– Prohlášení vlastníka budovy. Dispoziční plán. Evidenční list. Průkaz energetické náročnosti budovy.
– V případě hypotéky zástavní smlouva k nemovitosti. Případně nájemní smlouvy.

Toto je jen základ dokumentů, které jsou nutné jak pro samotný nájem, tak pro stanovení výše nájmu.

Dále Vám představíme naši společnost, našeho makléře a naše služby, jak v oblasti marketingu, tak prodeji a v neposlední řadě nastavíme podmínky spolupráce. Ukážeme vám naši historii, naše výsledky a ukážeme Vám desítky referencí od spokojených klientů, kterým jsme pomohli prodat nebo pronajmout nemovitost. Na příkladech Vám ukážeme náš marketing, který se řadí k těm nejlepším na českém realitním trhu. Obdržíte od nás také návrh smlouvy o zprostředkování a necháme Vám dostatečný čas na její prostudování.

Pečlivě a podrobně posoudíme Vaši nemovitost. Bereme v úvahu i lokalitu a vaši představu o rychlosti pronájmu.

Zjistili jsme veškeré informace co jsme potřebovali včetně nabídkových cen v okolí, realizované ceny pronájmů podobných nemovitostí, zakázek, které jsou stále na trhu, to vše máme k dispozici. Vždy klademe důraz na dosažení co nejvyšší možné ceny pronájmů.

Chceme dosáhnout co nejvyšší ceny pronájmu. V dnešní době není možné pronajímat nemovitost za co nejvyšší cenu bez strategického marketingu. Určíme typ vaší nemovitosti, analyzujeme aktuální trh, vžíváme se do kůže potenciálního nájemce. Poté navrhneme marketingové nástroje a kanály, které povedou k rychlému a úspěšnému pronajmutí.

Poznali jsme Vaší nemovitost i Vás, ale nyní se sejdeme u nás v kanceláři, kde vám představíme marketingový plán pronajmutí vaší nemovitosti včetně cenové analýzy.

Na provizní části jsme se dohodli při první schůzce a budou tedy připraveny veškeré dokumenty k podpisu.

Vyklizení bytu, rekonstrukce, vymalování. Shodneme-li se na tom společně, že bude vaši nemovitost nutné před pronajmutím rekonstruovat, vyklidit, nebo třeba jen celou vymalovat na bílo, to vše jsme schopný zajistit. Spolupracujeme jen s ověřenými řemeslníky. O vše se za Vás postaráme.

Homestaging, fotostaging.

Jsou Vám tyto slova cizí? Velmi často je nutné udělat pro dobré fotky, kvalitní video a exkluzivní dojem při prohlídkách daleko víc. Odborně tomu říkáme homestaging nebo fotostaging. Dovezeme někdy i nábytek, talíře i skleničky, příbory, obrazy někdy i živé květiny. Co bychom neudělali proto, když to pomůže. Homestaging outsourcujeme, podle toho, kde se nemovitost nalézá.

Sreality.cz, reality.idnes.cz. V dnešní době standartní a klasické realitní portály pro jejich inzerci. Vaši nemovitost budeme inzerovat na několika realitních portálech, které patří k těm nejnavštěvovanějším.

Z našeho seznamu inzertních portálů jsme jich mnoho vyloučili a to z jednoduchého důvodu, nebyla z jejich řad, žádná odezva.

Fotky od profesionálního fotografa. Ty doby, kdy nemovitost fotil sám realitní makléř buď na kompaktní foťák, nedej bůh na mobilní telefon je pryč. Alespoň tedy u nás. Naším standardem je, že každou nemovitost, kterou máme pod našimi křídly fotí profesionální fotograf. Profesionální fotky nám pomáhají prodávat

Videoprohlídka. Inzerát s videem zvedne zájem až o několik stovek procent. Video zachycuje emoce. Uděláme vše pro to, abychom vaši nemovitost prezentovali v tom nejlepším světle. Je to naše práce a jeden z důvodů, proč byste měli spolupracovat při pronájímání s realitní kanceláří.

Propagace nemovitosti na YouTube. YouTube je po Googlu druhý nejnavštěvovanější vyhledávač, na kterém je registrováno přes miliardu lidí. Uvědomujeme si jeho sílu a víme, že i díky inzerci na YouTube se dají pronajímat nemovitosti. Sami jsme se o tom několikrát přesvědčili. Hrazená YouTube reklama. Naším cílem není jen vložit video na youtube a čekat na shlédnutí. Videoprohlídku zacílíme na předem vybraný segment potenciálních zájemců a díky placené reklamě docílíme toho, aby se těmto uživatelům vaše video ukazovalo před každým spuštěním jakéhokoliv videa. Díky tomu shlédne vaši nemovitost o mnoho více potenciálních zájemců.

Propagace nemovitosti na sociálních sítích. Vaši nemovitost podpoříme i zmínkou na sociálních sítích: Facebook, Instagram a LinkedIn. Promyšleně napsaným textem a poutavým videem dosáhneme sdílení inzerátu.

Placená Facebook reklama. Jenom sdílením příspěvku to nezačíná ani nekončí. Nahrajeme video, zacílíme na potenciální zájemce, nastavíme rozpočet a spouštíme placenou reklamu. V mnoha případech se stává, že předčí i denní návštěvnost běžných realitních serverů. Jsme v 21 století. Pronájem nemovitosti vážně není jen o pár realitních serverech a dlouhém čekání, až se někdo ozve. Facebook není jen komunita přátel, ale výborné obchodní médium. Využíváme tedy jeho sílu.

Naším cílem je, aby Vaší nemovitost vidělo co nejvíce lidí. Tím je vyšší pravděpodobnost pronajmout za co nejvíce. Dalšími kanály jsou: Placená PPC reklama v obsahové síti Google a Seznam. Webové stránky nemovitosti. Inzerce nemovitosti na realitních serverech (sreality.cz, reality.idnes.cz, reality.cz apod.).

Brožura nemovitosti. U nás každý, kdo přijde na prohlídku odchází s brožurou nemovitosti. Najde v ní všechny potřebné informace. Může si jí kdykoliv otevřít o prohlédnout si jí. Připomene si fotky, zopakuje si informace. Několikrát se nám stalo, že byl zájemce překvapen naší připraveností a informovaností.

Lokální kampaň v okolí nemovitosti. Jsme si plně vědomi, že mnoho zájemců je právě z okolí nemovitosti. Proto umístíme na vaši nemovitost plachtu na pronájem s nápisem k pronajmutí. Každý, kdo projede, nebo půjde okolo bude vědět, že se nemovitost bude pronajímat. Automaticky si může ihned stáhnout přes QR kód vizitku a volat právě makléři.

Prohlídky. Absolvovali jsme možná již tisíce prohlídek. Když něco takového uděláte tolikrát, stáváte se profesionálem.

Víme, kdy je lepší mlčet a nechat si klienty projít nemovitost bez naší účasti. Někdy je to ale zase úplně naopak. Práce dobrého realitního makléře je, aby v klientovi vzbudil touhu nemovitost koupit a ujistil ho, že svého rozhodnutí nebude nikdy v budoucnu litovat. Více se o prohlídkách dozvíte z našich desek.

Bohužel, je to náš národní sport. Ať chceme nebo ne, jsme národ slevařů. Mnoho lidí při vyjednávání podléhá nátlaku, slevují stovky, mnohdy i víc, a připravují se tak o své peníze.

Hájíme Vaší stranu a vždy budeme na Vaší straně. Vy jste si nás objednali. Vy nás platíte a my děláme vše pro to, abychom nepodlehli nátlaku na snižování ceny. Věřte nám, že ve vyjednávání jsme vážně dobří.

Trojstranná rezervační smlouva. Před podpisem rezervační smlouvy víme o zájemci vše. Aby se nestalo, že klient nebude dostatečně bonitní a budeme Vám zbytečně blokovat nemovitost.

Spolupracujeme pouze s prověřenými finančními poradci, kteří jsou špičky ve svém oboru.

Připravíme předávací protokoly, pomůžeme vám s přepisem médií na nového nájemce.

HOTOVO. V tento okamžik se známe, věřte nebo ne několik týdnů. Máme společně za sebou desítky telefonátů, nespočet e-mailů a několik osobních setkání. Není od věci se sejít na společné večeři s dobrým vínem a v klidu si popovídat.

Kvalitní služby pro bezproblémový pronájem

Home staging

Díky přípravě nemovitosti jsme schopni vnést pozitivní emoce již do fotografií. Víte, že s kvalitním Homestagingem se nemovitost pronajímá rychleji a za více peněz?

Profesionální foto a video

Obal prodává. S pomocí moderní techniky zachytíme prostor a atmosféru Vaší nemovitosti. Perfektní fotografie patří bezesporu k nejdůležitějším nástrojům při pronájmu nemovitosti.

Virtuální prohlídka nemovitosti

Potenciální zájemce nemovitost dokonale pozná před prohlídkou – může se v ní procházet a rozhlížet. Tím Vám budeme šetřit čas a přivedeme jen relevantního zájemce.

Marketing k nemovitosti

Je možná nejdůležitější fází pronájmu nemovitosti. Kromě klasické inzerce podporujeme Váš inzerát placenou reklamou na sociálních sítích, PPC kampaní a offline marketingem.

Právní servis, úřady

Nadstandardní právní služby, možnost osobní konzultace, řešení specifických požadavků. S využitím našich zkušeností dostanete komplexní balíček informací, bez nutnosti obíhání úřadů.

Kvalitní prezentace

Klademe důraz na bezproblémový pronájem za nejvyšší možnou cenu. Naší prioritou je pomoci Vám dobře a kvalitně nemovitost pronajmout. Naší vizí je dokázat Vám, že práce realitního makléře je pro Vás přínosem a přidanou hodnotou.

K zakázkám přistupujeme individuálně. Někteří naši klienti chtějí komplexní služby od přípravy nemovitosti k pronájmu, přes rekonstrukci až po neobyčejnou prezentaci. Jiní zase preferují jednoduchost za přijatelnou cenu.

Virtuální prohlídka

Takovou moderní prezentaci můžete mít i vy. Každá nemovitost si zaslouží jen to nejlepší! Moderní technologie se nyní ukazují, jako jediná možná cesta, jak efektivně prodávat nemovitosti.

Virtuální prohlídka je v dnešní době nástroj doslova k nezaplacení. Potenciální zákazník si nemovitost může projít z bezpeční a pohodlí domova. Odpadá tak spoustu prohlídek, které jsou časově náročné na přípravu nemovitosti a samotné prohlídkování. Naopak s virtuální prohlídkou, jsou na prohlídku fyzickou lidé, kteří Vážně uvažují o koupi a schůzka je mnohem efektivnější a konkrétnější.

Reference našich klientů

Makléř Lukáš Průcha je velmi slušný a ochotný. Na veškeré dotazy srozumitelně a trpělivě odpoví. Doporučuji p. Průchu všem, kdo by chtěl prodat nemovitost aj.

Zdeňka Brandejská

Absolutně profesionální jednání makléře pana Lukáše Průchy, je velice pohotový a ochotný, mohu ho vřele doporučit.

Filip Dobiáš

Pan Průcha je moc šikovný a slušný pan makléř, moc mě pomohl. Doporučuji k prodeji nebo koupi nemovitosti. Budete spokojeni, je nad míru ochotný.

Libuše Kopecká

Kontaktní formulář

15 + 8 =

PROVOZOVATEL WEBU

Nejlepší realitní služby s.r.o
IČ: 07814828
DIČ: CZ07814828
Kluky 148, 285 45 Kluky u Čáslavi

KONTAKT

prucha@vasi-makleri.com
+420 607 682 786
Zásady zpracování a ochrany osobních údajů

SOCIÁLNÍ SÍTĚ