Ing. Štěpán Jelínek

Ing. Štěpán Jelínek

Nemovitosti prodávám několik let a vždy mám úzké portfolio klientů, tak abych se svěřeným zakázkám dokázal věnovat na 100%.

E-mail: jelinek@vasi-makleri.com
Telefon: +420 607 035 492

Jsem tu pro Vás!

Klienti na mě oceňují zejména to, že jim ušetřím velké množství času, jejich nabídka vždy vyčnívá kvalitou zpracování nad ostatními, dokonalou informovanost o průběhu obchodu a hlavně bezproblémový prodej za nejvyšší možnou cenu.

Díky využití nejmodernějších technologií jako jsou profesionální fotografie, virtuální prohlídka, 3D půdorys, homestaging, videoprohlídka a především díky efektivnímu marketingu dosahuji o 10% vyšší prodejní ceny. V tom spatřuji svou přidanou hodnotu.

 

Mojí specializací je dokonalá prezentace nemovitosti a účinný marketing ve Středočeském kraji.

Zdarma a nezávazně vám nabízím osobní konzultaci, ze které si odnesete hodnotné informace, které využijete pro prodej vlastní nemovitosti.

Reference mých klientů

Pan Jelínek mi zařizoval pronájem bytu a jako realitního makléře ho mohu vřele doporučit. Jeho přístup je velmi přátelský, aktivní a férový. Jeho rady a bohaté zkušenosti byly přínosné zejména při přípravě bytu k prohlídkám a při následném výběru vhodných nájemníků (se kterými doposud nebyl jediný problém). Velmi mne zaujal i profesionální 3D sken bytu, který pan Jelínek v nabídce zpracoval do 3D virtuální prohlídky, což, jak věřím, napomohlo k vyššímu počtu zájemců. Takže v oblasti nemovitostí je za mě pan Jelínek správná volba.

Martin, 32 let, laborant

Minulý rok jsem se rozhodla splnit sen o vlastním bydlení. Oslovila mě nabídka od pana Jelínka ze společnosti Vaši-makléři. Pan Jelínek byl vždy přesný, všude včas, trpělivý, na všechny dotazy odpovídal a se vším potřebným (banka, hypotéka, úřady, a mnohé jiné) pomohl. Ačkoliv pro mě byla realitní kancelář prodávající můj byt neznámá, jejich vřelý, rodinný přístup mě překvapil. Kdybych někdy v budoucnu chtěla prodat byt, nebo bych vyhrála ve sportce a koupila si jiný, vybrala bych si realitní společnost Vaši-makléři a konkrétně pana Jelínka, protože mi ukázal, že hodnoty jako lidskost, upřímnost ještě v této oblasti obchodu fungují a to je přesně to, co tady na trhu chybí. Takže ještě jednou Vám i celému Vašemu týmu děkuji za splnění mého snu.

Vindušková Martina, Čáslav

Předem Vám chci poděkovat za precizní a profesionální přístup ohledně prodeje bytu v Kutné Hoře. Byl jsem neskutečně potěšen přístupem ke mně a prodeji nemovitosti. Co se týče komunikace tak naprosto bez problémů vše běželo jako po másle. Rychlost prodeje a celkové vysvětlení prodeje bylo na úrovni. Když někdo bude chtít prodat či pronajmout byt mile rád odkáži na Vás bez jakéhokoliv zaváhání. V neposlední řadě bych chtěl poděkovat celému Vašemu týmu za bezproblémový průběh prodeje a snad někdy na viděnou.

Michal Maras, Kutná Hora

Tímto bych chtěl ještě jednou poděkovat p. Ing. Jelínkovi za přátelský a naprosto profesionální přístup. Snad někoho teď neurazím, ale ze všech makléřů, se kterými jsem byl při hledání ve styku, tak p. Jelínek byl za mě nejlepší. Vše mi vysvětlil, vstřícně jednal, upřímně přiznal nevýhody nemovitosti, měl připravené snad veškeré podklady a byl velice ochotný v rámci časové flexibility. Nakonec jsem vybral jinou nemovitost, ale jsem rád, že jsem poznal tohoto člověka. Mohu to shrnout jednoduše. Takto má vypadat dobrý přístup k lidem a správný makléř!

Jakub, Praha

Tímto bych vám chtěl poděkovat za výborné služby od vás i vaší společnosti. Za velmi dobrou komunikaci a pomoc při řešení veškerých věcí týkajících se mého nového bydlení. Byl jsem maximálně spokojený a do budoucna určitě doporučím vaši společnost svým známým, kteří by hledali nemovitost.

Andrej Daniš, AWS Proces Engineer, Kolín

Vážený pane Jelínku, chtěl bych Vám tímto poděkovat za Vaše služby. S vaší prací jsem velice spokojen a doporučím, aby Vašich služeb využili, jak mí přátelé, tak kolegové v práci. Děkuji.

Petr Mojžíš

Profesionální přístup pana Jelínka, jeho přátelský postoj a opravdový zájem o splnění mých požadavků mi velmi usnadnilo najít svůj nový domov. Neváhala bych se na něho obrátit s žádostí o spolupráci i v budoucnu. Vřele doporučuji. M. Vosyková

Marie Vosyková

Ing. Štěpán Jelínek

Ing. Štěpán Jelínek

Osobní realitní makléř

Tel.: +420 607 035 492
Email: jelinek@vasi-makleri.com

Poptávkový formulář

9 + 13 =

PROVOZOVATEL WEBU

Nejlepší realitní služby s.r.o
IČ: 07814828
DIČ: CZ07814828
Kluky 148, 285 45 Kluky u Čáslavi

KONTAKT

prucha@vasi-makleri.com
+420 607 682 786
Zásady zpracování a ochrany osobních údajů

SOCIÁLNÍ SÍTĚ