Prodej bytu 3+kk 114 m², O. Peška, Kladno – ÚSPĚŠNĚ PRODÁNO

NEMOVITOST

Byt

UŽITNÁ PLOCHA

114 m²

DISPOZICE

3+kk

LOKALITA

Kladno

Prémiové bydlení v Kladně

Bydlení téměř v centru Kladna má své specifika. Každý byt v této bytovce je originál. Nebo fakt, že budete mít jeden z nejlepších bytů v Kladně. A rodinné bydlení, které si minimálně svou velikostí nezadá s bydlením v rodinném domě.

S půdním prostorem…

A tenhle byt opravdu velký je, jeho obytná plocha je 114,2 m2 a vč. 2 předsazených balkónů. Podobně velkých bytů 3kk v Kladně moc nenajdete.

Byt se nabízí kompletně a moderně vybavený, včetně nábytku a všech spotřebičů zn. Siemens, pračka + sušička + vestavěné spotřebiče, tak jak vidíte na fotografiích (zařízení je zohledněno v ceně). Stačí si jen nastěhovat osobní věci. V bytě je i mnoho úložného prostoru včetně samostatné šatny. Dispozice je v mnohých ohledech atypická. Stěny mezi sebou netvoří jen pravé úhly, což bytu dodává na zajímavosti. Obývací pokoj je prostorný, navíc i s jídelním koutem. V druhém pokoji navazující na kuchyň s obývákem, naleznete ojediněle řešenou ložnici.

Zajímavý interiér…

V třetím pokoji (ideální jako dětský) je předsazený balkón s výhledem do ulice s vlastní šatnou. Líbí se mi, že kromě prostorné koupelny je tady skoro stejně velká samostatná toaleta, která navíc dobře funguje i jako “technická místnost”, kde najdete spoustu úložného prostoru. Skvěle vymyšleno.

Na chodbě i v ložnici jsou na míru vytvořené vestavěné skříně. Další prostor najdete v šatně v dětském pokoji.

 

Kladno, to je to město!

Celkové měsíční náklady na bydlení jsou cca 4.930 Kč (z toho fond oprav 1.713 Kč + zálohy na služby). V rámci ceny bytu může zůstat veškeré jeho vybavení a nábytek.

V bezprostřední blízkosti se nachází veškerá občanská vybavenost, školy, školky, lékárna, instituce, supermarket Bila, pošta, restaurace, kavárny. Poblíž je i zajímavý park Trilobit, Zámecký park nebo Zimní stadion. Výborné je i dopravní spojení s Prahou a letištěm Praha – autobus, vlak, nebo autem po dálnici cca 20 min do Prahy. V docházkové vzdálenosti se nachází i autobusové nádraží. Vzhledem k tomu, že byt je kompletně zařízený, je velmi zajímavý jako investiční příležitost k pronajímání.

Další specifikace nemovitosti

$

Rozloha

Užitná plocha domu: 114 m2

$

Komunikace a připojení

Dálkový vodovod
Ústřední dálkové
Veřejná kanalizace
Telefon, Internet,
Satelit, Kabelová televize, Kabelové rozvody
Třída C – Úsporná
$

Podlaží

2. podlaží z celkem 3
$

Doprava

Vlak, Dálnice, Silnice, MHD, Autobus
Lukáš Průcha

Lukáš Průcha

Realitní makléř

Tel.: +420 607 682 786
Email: prucha@vasi-makleri.com

PROVOZOVATEL WEBU

Nejlepší realitní služby s.r.o
IČ: 07814828
DIČ: CZ07814828
Kluky 148, 285 45 Kluky u Čáslavi

KONTAKT

prucha@vasi-makleri.com
+420 607 682 786
Zásady zpracování a ochrany osobních údajů

SOCIÁLNÍ SÍTĚ