Prodej chalupy 101 m², pozemek 966 m²
Kozlov, okres Havlíčkův Brod – ÚSPĚŠNĚ PRODÁNO!

NEMOVITOST

Chalupa

ZASTAVĚNÁ PLOCHA

110 m2

PLOCHA POZEMKU

966 m2

LOKALITA

Kozlov

Pro přírodní nadšence

Nabízíme vám ke koupi chalupu o zastavěné ploše 101 m2, s pozemkem 966 m2 v malebné obci Kozlov u Ledče n/S na Vysočině. Atmosféra této lokality je úžasná a přiznám se, že mě pohltila. Kompletní prezentací se vám tento pocit snažíme zprostředkovat, využijte této možnosti.

Víme, nemovitost jako taková není v dobrém stavu a vzhledem k ceně vyžaduje celkovou rekonstrukci. Aktuálně je dispozičně řešena jako 2+kk se stodolou, která je součástí domu, nicméně nový majitel si může charakter domu uzpůsobit dle vlastních představ. Budova je ze smíšeného zdiva s převahou kamene a je ve fázi započaté rekonstrukce, je zde zavedena elektřina a voda z vlastní studny vyskládané z kamene. Zájemce o koupi jistě okouzlí klenuté stropy a dva sklepy pod zápražím, taktéž s klenbami.

Dispozice 2+kk k rekonstrukci

Je vidět, že obyvatelům není lhostejný osud obce, která působí upraveným a klidným dojmem. Vrostlé stromořadí, rybníček a kaplička podtrhují klasický ráz vesniček na Vysočině. Stejně tak i vedení Kozlova se činilo, protože obec disponuje vodovodem a plynovodem na které je možné dům napojit.

Tuto nemovitost bych doporučil zájemcům, kteří se chtějí přiblížit přírodě a rádi tráví volný čas aktivně. Okolí dominuje lesnatý terén protknutý cyklostezkami, vodní plochy určené ke sportovnímu rybolovu, pastviny a polnosti s možností agroturistiky. Mezi vodáky oblíbená Stvořidla a řeka Sázava jsou v dosahu.

Výhodná lokalita

Umístění obce v rámci ČR považuji za výhodné, protože se nacházíte prakticky v geografickém středu republiky. Nebude to mít daleko, ať se vydáte kamkoli. Občanskou vybavenost hledejte v 6 km vzdálené Ledči n/S, pražští ocení přítomnost dálnice.

Detailnější informace a podklady Vám poskytnu při prohlídce nemovitosti. Zajištění financování je pro nás samozřejmostí. Dobrá příležitost pro uložení finančních prostředků v nejisté době. Majitel si vyhrazuje právo prodat nejvýhodnější nabídce.

Další specifikace nemovitosti

$

Rozloha

Plocha zastavěná: 110 m2
Plocha pozemku: 966 m2
$

Komunikace a připojení

Voda – místní zdroj
Odpad – septik

$

Typ

Aktuálně je dispozičně řešena jako 2+kk se stodolou, která je součástí domu, nicméně nový majitel si může charakter domu uzpůsobit dle vlastních představ.
$

Doprava

Silnice, Autobus
Ing. Štěpán Jelínek

Ing. Štěpán Jelínek

Realitní makléř

Tel.: +420 607 035 492
Email: jelinek@vasi-makleri.com

PROVOZOVATEL WEBU

Nejlepší realitní služby s.r.o
IČ: 07814828
DIČ: CZ07814828
Kluky 148, 285 45 Kluky u Čáslavi

KONTAKT

prucha@vasi-makleri.com
+420 607 682 786
Zásady zpracování a ochrany osobních údajů

SOCIÁLNÍ SÍTĚ