Prodej chaty 83 m², pozemek 1 696 m²
Bojanovice – Malá Lečice, okres Praha-západ – PRODÁNO!

NEMOVITOST

Chata

ZASTAVĚNÁ PLOCHA

83 m²

PLOCHA POZEMKU

1 696 m²

LOKALITA

Bojanovice – Malá Lečice

Pro přírodní nadšence

Údolí Hadí řeky, přehrada Slapy, Živohošť to vše ve zlatonosném kraji Novoknísko. Myslím, že některý z těchto pojmů jste už slyšeli. Představuji Vám prodej zděné rekreační chaty o dispozici 4+kk s nadstandardně velkým pozemkem 1 696 m2.

Kopcovitý terén, lesní porosty, skalní masiv a údolí řeky Kocáby, to jsou základní charakteristiky chatové osady Horní požáry, která se nachází na náhorní plošině nad obcí Malá Lečice. Příroda a výhledy do okolní krajiny nenechají romantické duše klidnými. Atmosféra této lokality je ojedinělá a čas tu plyne tak nějak pomaleji.

Zděná chata 4+kk

Zděná chata s číslem evidenčním je dispozičně řešena jako 4+kk o CP 83 m2, kromě ložnic, prostorné obytné místnosti s kuchyňským koutem a koupelny s WC, zde naleznete i zastřešenou verandu, sklep s technickým zázemím a šikovnou půdu. Pozemek svojí výměrou 1 696 m2 uspokojí i náročnější klienty a poskytne vám dostatečný prostor pro seberealizaci i trávení volného času. Z technických informací bych zmínil připojení na elektrickou sít, vlastní vrtanou studnu a plastovou jímku.

Rekreace, koupání a další sportovní vyžití

Okolí nemovitosti poskytuje nepřeberné množství příležitostí k rekreaci, zejména možnosti koupaní a vodních sportů v 7 km vzdálené Slapské přehradě. Historickou stopu zde zanechala těžba zlata ve zlatonosné řece Kocábě, která je srdeční záležitostí trempské obce. Příjemné klima vytváří i okolní lesní porosty a ojedinělý ráz krajiny podtrhují pole se svazenkou nebo vlčím mákem, které v létě vytváří krásné scenérie.

Nemovitost s vámi rád proberu po telefonu a nabízím i možnost virtuální prohlídky, která je součástí inzerátu. Majitel si vyhrazuje právo prodat nejvýhodnější nabídce.

Další specifikace nemovitosti

$

Rozloha

Plocha zastavěná: 70 m²
Plocha pozemku: 1696 m²
$

Komunikace a připojení

Voda – místní zdroj
Odpad – Jímka

$

Typ

Patrový
$

Doprava

Silnice, Autobus
Ing. Štěpán Jelínek

Ing. Štěpán Jelínek

Realitní makléř

Tel.: +420 607 035 492
Email: jelinek@vasi-makleri.com

PROVOZOVATEL WEBU

Nejlepší realitní služby s.r.o
IČ: 07814828
DIČ: CZ07814828
Kluky 148, 285 45 Kluky u Čáslavi

KONTAKT

prucha@vasi-makleri.com
+420 607 682 786
Zásady zpracování a ochrany osobních údajů

SOCIÁLNÍ SÍTĚ