Prodej rodinného domu 109 m², pozemek 764 m² Okřesaneč, okres Kutná Hora – PRODÁNO

NEMOVITOST

Rodinný dům

UŽITNÁ PLOCHA

109 m²

PLOCHA POZEMKU

764 m²

LOKALITA

Okřesaneč, Kutná Hora

Rodinný dům k rekonstrukci podle vlastních představ 

Dům, který Vám nyní představím, je ideální pro ty, kteří rádi budují něco nového, ale zároveň chtějí něco původního na klidném místě v krásné přírodě. Tento dům si můžete přizpůsobit do detailu svým potřebám a zanechat tak svou „stopu“. Nemovitost je určena k celkové kompletní rekonstrukci. Půda je prostorná a doslova vyzývá k vybudování dalších místností v podkroví a tím zvětší prostor pro Vaši rodinu.
Obytná část domu, o podlahové ploše 60 m² ,se skládá ze dvou místností, chodby, wc a místnosti pro koupelnu. Zadní část domu byla využívaná jako kolna, chlév a sklad o celkové výměře 49 m². Celková plocha pozemku je 764 m² z čehož zastavěná plocha domu je 139 m². Ačkoli je větší část pozemku ve svahu, v okolí domu je pozemek rovinatý a ideální pro budoucí pergolu i trampolínu nebo třeba pískoviště pro děti.

Celý dům si můžete projít již nyní u Vás doma díky přiložené virtuální prohlídce, kterou naleznete u každé mnou nabízené nemovitosti.

Obec Okřesaneč se nachází 12 km od Čáslavi a 6 km od Golčova Jeníkova, kde je veškerá občanská vybavenost. V okolí je mnoho míst pro krásné procházky, jen v obci se můžete projít ke kostelu svatého Bartoloměje, jehož první zmínka se datuje od roku 1352 a cestou k němu se můžete zastavit s dětmi na místním dětském hřišti.

Ani sportovní nadšenci zde nebudou ochuzeni. V obci jsou činné dva spolky: Sbor dobrovolných hasičů Okřesaneč a Tělovýchovná jednota Sokol Okřesaneč.

Na ukončení masopustu obec pořádá tradiční maškarní průvod, zakončený taneční veselicí, dětské dny, Mikulášské besídky a Čarodějnice pro děti. V místním pohostinství se konají taneční zábavy.

prodej domu Okřesaneč

Další specifikace nemovitosti

$

Rozloha

Plocha užitná: 109 m²
Plocha zastavěná: 139 m²
Plocha pozemku: 764 m²
$

Komunikace a připojení

Komunikace: Asfaltová
Voda: Místní zdroj, Dálkový vodovod
Topení: Lokální tuhá paliva
Odpad: Jímka
Elektřina:230V

$

Dispozice

2+kk
$

Doprava

Silnice, Autobus
$

PENB

Energetická náročnost budovy: Třída G – Mimořádně nehospodárná
Veronika Jelínková

Veronika Jelínková

Realitní makléřka

Tel.: +420 723 392 251
Email: jelinkova@vasi-makleri.com

Poptávkový formulář

8 + 14 =

PROVOZOVATEL WEBU

Nejlepší realitní služby s.r.o
IČ: 07814828
DIČ: CZ07814828
Kluky 148, 285 45 Kluky u Čáslavi

KONTAKT

prucha@vasi-makleri.com
+420 607 682 786
Zásady zpracování a ochrany osobních údajů

SOCIÁLNÍ SÍTĚ