Prodej rodinného domu 146 m², poz. 686 m², Třebešice, okres Kutná Hora – Prodáno!

NEMOVITOST

Rodinný dům

ZASTAVĚNÁ PLOCHA

146 m2

PLOCHA POZEMKU

686 m2

LOKALITA

Třebešice u Kutné Hory

Skvělá nemovitost pro rodinu

Když jsem tento dům viděl poprvé, zaujal mě hned několika věcmi. Svým vnitřním prostorem, stylovými věcmi a chytrým řešením dispozic. Možnost vysázet si zahradu podle svých představ, kde budete mít naprosté soukromí a místem samotným – dům totiž stojí na okraji Třebešic u Kutné Hory.

Dům se prodává kompletně zařízený vč. Kuchyňské linky, který byl na míru pořízen. Vzhledem k tomu, že o něj majitel svědomitě pečoval, dům nevyžaduje žádné nutné investice ani opravy.

Dispozice 4 kk

Dům je k bydlení dispozičně řešen jako 4kk se zastavěnou plochou 146m2. Najdete v něm stylovou koupelnu se sprchovým koutem a zároveň vanou. 2 toalety, z nichž jedna je samostatná. Další místnosti jsou technického a užitného charakteru, třeba jako prádelna s místem na kotel.

Hlavní dominantou domu je prostorný obývací pokoj. Z něj se dostanete postupně do všech obytných místností. Projděte si dům ve virtuální prohlídce z pohodlí svého domova a udělejte si obrázek sami.

Velkorysá zahrada a fajn lokalita

Zahrada domu má 686m2 rozlohu a je připravena na osázení dle vlastního vkusu. V létě určitě oceníte možnost napojení na bazén, ale je zde také zastřešená terasa, kde můžete grilovat, nebo jenom relaxovat

Dům stojí na okraji Třebešic, ve velmi klidné části s rodinnými domy, hned vedle autobusové zastávky. Autem se do Kutné Hory dostanete během 5 minut, velmi dobrá je i dostupnost městské dopravy.

Komforní bydlení za rozumnou cenu

Dům je postaven z Ytongu a v současné době dům ještě není kolaudován. Stropy jsou zatepleny, krytinou je betonová taška. Obvodové zdi domu jsou zatepleny polystyrénem, všechna okna (jedná se o plastová okna). Dům je vytápěn elektro kotlem a ve všech místnostech naleznete vybudované podlahové topení. Dům je napojen na obecní vodovod i kanalizaci.

Pokud hledáte dům, který nabídne vysoce komfortní bydlení, je stylově zařízen a vybaven nejmodernějšími materiály, chcete žít a bydlet nedaleko Kutné Hory, pak jsem připraven Vám nemovitost s radostí ukázat a provést Vás.

Další specifikace nemovitosti

$

Ukazatel energetické náročnosti budovy

144,0 kWh/m^2 za rok

$

Energetická náročnost budovy

Třída B – Velmi úsporná č. 78/2013 Sb. podle vyhlášky
$

Rozloha

Plocha zastavěná: 146 m2
Plocha pozemku: 686 m2
$

Komunikace a připojení

Dálkový vodovod
Ústřední elektrické topení
Veřejná kanalizace
Telefon, Internet, Kabelová televize, Kabelové rozvody
Komunikace: Dlážděná, Asfaltová
$

Typ

Rodinný dům se velkou zahradou v klidné lokalitě blízko Čáslavi a Kutné Hory. Dům je kompletně zařízený včetně kuchyňské linky. Nevyžaduje žádné další investice.
$

Doprava

Vlak, Silnice, MHD, Autobus
Lukáš Průcha

Lukáš Průcha

Realitní makléř

Tel.: +420 607 682 786
Email: prucha@vasi-makleri.com

PROVOZOVATEL WEBU

Nejlepší realitní služby s.r.o
IČ: 07814828
DIČ: CZ07814828
Kluky 148, 285 45 Kluky u Čáslavi

KONTAKT

prucha@vasi-makleri.com
+420 607 682 786
Zásady zpracování a ochrany osobních údajů

SOCIÁLNÍ SÍTĚ