Prodej rodinného domu 208 m², poz. 3803 m², Koblasko, okres Kutná Hora – PRODÁNO!

NEMOVITOST

Rodinný dům

ZASTAVĚNÁ PLOCHA

208 m2

PLOCHA POZEMKU

3803 m2

LOKALITA

Koblasko

Nemovitost na trvalé bydlení či rekreaci

Když jsem tento dům viděl poprvé, zaujal mě hned několika věcmi. Zajímavé umístění v rámci obce, velkorysý pozemek, prostorné technické zázemí, rekreační lokalita a dostatek soukromý v klidné lokalitě.

Dům se nachází blízko města Kácov, který disponuje plnou občanskou vybaveností. Nedaleko je též město Český Šternberk.

Dispozice 3+1 s příslušenstvím

Nemovitost se skládá z obytné části o celkové výměře 117 m2, která je dispozičně řešena jako 3+1 s příslušenstvím. Kromě dvou ložnic, obývacího pokoje, koupelny, samostatného WC a kuchyně zde naleznete ještě spíž a velmi prostornou verandu. Součástí rodinného domu je i rozsáhlé technické zázemí s výměrou 91 m2 kde se nachází dílna, kotelna, sklad paliva, prostory pro chov drobných hospodářských zvířat a zabijačková místnost.

Pokud by vám ani tyto prostory nedostačovaly, zvýšené sedlo střechy umožňuje půdní vestavbu nad obytnou částí budovy.

Velkorysá zahrada a fajn lokalita

Celá nemovitost je v původním, ale udržovaném stavu. Před 5 lety byla vyměněna celá střešní krytina (pálená taška). Dům je napojen na vlastní kopanou studnu a odpady jsou svedeny do septiku. Vytápění zajišťuje kotel na tuhá paliva s ústředním vytápěním. U pozemku s velkorysou výměrou 3 803 m2, na kterém rostou ovocné stromy (jabloně, hrušně, třešně), lze uvažovat o případném rozdělení a možnostech další zástavby.

Klid a soukromí za rozumnou cenu

Umístění nemovitosti v rámci obce považuji za výhodné, jedná se o první nemovitost po příjezdu do Koblaska, což zajišťuje dostatek soukromí a pouze jednoho souseda. Koblasko je obec venkovského charakteru s převažující rekreační funkcí. Dopravní dostupnost z Prahy je 45 min po dálnic D1 (exit 49 Kácov).

Z okolí bych vyzdvihl město Kácov, který disponuje plnou občanskou vybaveností, můžete zde navštívit pivovarskou restauraci a relaxovat u řeky Sázavy, která svým údolím utváří charakteristický ráz krajiny. Velmi hezky je také v nedalekém Českém Šternberku.

Další specifikace nemovitosti

$

Rozloha

Plocha zastavěná: 208 m2
Plocha pozemku: 3803 m2
$

Komunikace a připojení

Vlastní kopaná studna
Topení – kotel na tuhá paliva s ústředním vytápěním
Odpady svedeny do septiku

$

Typ

Rodinný dům s velkou zahradou v klidné lokalitě blízko města Kácov. Dům je v původním stavu, ale udržovaný. Možnost další rozšíření – půdní vestavba nad obytnou částí budovy.
$

Doprava

Silnice, Autobus
Ing. Štěpán Jelínek

Ing. Štěpán Jelínek

Realitní makléř

Tel.: +420 607 035 492
Email: jelinek@vasi-makleri.com

PROVOZOVATEL WEBU

Nejlepší realitní služby s.r.o
IČ: 07814828
DIČ: CZ07814828
Kluky 148, 285 45 Kluky u Čáslavi

KONTAKT

prucha@vasi-makleri.com
+420 607 682 786
Zásady zpracování a ochrany osobních údajů

SOCIÁLNÍ SÍTĚ