Prodej rodinného domu 260 m², poz. 823 m², Miskovice-Přítoky, okres Kutná Hora – PRODÁNO!

NEMOVITOST

Rodinný dům

ZASTAVĚNÁ PLOCHA

260 m2

PLOCHA POZEMKU

823 m2

LOKALITA

Miskovice-Přítoky

Luxusní nemovitost pro rodinu

Hledáte klidné bydlení v nádherném rodinném domě s velkou zahradou a navíc se skvělou dostupností do města? Pak jste zde na tom správném místě.

Velmi luxusní a prostorný dům, kolaudovaný v roce 2011, se nachází v Přítokách u Kutné Hory. Je řešen jako 7+1, celková obytná plocha činí 260 m2-může se tedy stát domovem i pro početnou rodinu. V přízemí se nachází jídelna s kuchyní (s opravdu prostornou kuchyňskou linkou vybavenou značkovými spotřebiči Siemens vysoké třídy), útulný obývací pokoj s krbem a výhledem do zahrady, pokoj pro hosty, koupelna se sprchou a vyvýšenou vanou, samostatná toaleta, šatna vybavená vestavěnými skříněmi, předsíň s masivním nábytkem na míru, kotelna se skladem na dřevěné brikety.

Dispozice 7+1

V podkroví je celkem 5 pokojů: prosluněná ložnice zařízená masivním nábytkem s ručními řezbami, luxusní pracovna s knihovnou též zařízená velmi krásným stylovým masivním nábytkem, tři dětské pokoje, krásná velká prosluněná koupelna a samostatné WC. Chodby jsou vybaveny vestavěnými skříněmi, celý dům disponuje velkým množstvím úložného prostoru. Nezanedbatelný je též velký čistý půdní prostor a s domem spojená dvojgaráž. Dům je čistě vymalován a uklizen a záleží nyní na Vás, zda se stane Vaším novým domovem. Dům je vytápěn kotlem na tuhá paliva (dřevo, dřevěné brikety,…), na vytápění lze využít i elektrokotel a lokálně též krb. Bojler na ohřev teplé vody je kombinovaný. Odpady z domu jsou svedeny do již zbudované obecní kanalizace. Původní jímka je ale stále k dispozici a je možno zvážit její využití např. pro záchyt dešťové vody.

Prostorná zahrada a fajn lokalita

Naprosto skvělá je zahrada u domu (823 m2), položená v rovině, v některých místech terasovitě řešená, osázená ovocnými stromy. Je dost velká na to, abyste zde mohli pěstovat vlastní zeleninu, umístili bazén či hráli se svými dětmi fotbal. Ale jejím nejkrásnějším koutem je mohutný schodovitý vodopád protékající mezi jehličnany do biojezírka plného nádherně kvetoucích leknínů. Na zahradě stojí dřevěný zahradní domek, rozčleněný na dřevník, sklad nářadí a přístřešek na dřevo.

Luxusní bydlení za rozumnou cenu

V Přítokách se nachází proslulá restaurace, vše ostatní je v dojezdové vzdálenosti pěti minut v nedaleké Kutné Hoře. A do přírody nebo na výlety na kole můžete vyrazit přímo z domu. Stane se tento krásný dům právě Vaším novým domovem? Zavolejte mi a velmi rád Vás jím provedu. Těším se na vás!

Další specifikace nemovitosti

$

Rozloha

Plocha zastavěná: 260 m2
Plocha pozemku: 823 m2
$

Komunikace a připojení

Kotel na tuhá paliva, elektrokotel nebo i krb
Veřejná kanalizace
Telefon, Internet, Kabelová televize
Komunikace: Dlážděná, Asfaltová
$

Typ

Luxusní rodinný dům s velkou zahradou v klidné lokalitě blízko Kutné Hory. Dům je kompletně zařízený včetně kuchyňské linky. Nevyžaduje žádné další investice.
$

Doprava

Silnice, MHD, Autobus
Lukáš Průcha

Lukáš Průcha

Realitní specialista

Tel.: +420 607 682 786
Email: prucha@vasi-makleri.com

PROVOZOVATEL WEBU

Nejlepší realitní služby s.r.o
IČ: 07814828
DIČ: CZ07814282
Kluky 148, 285 45 Kluky u Čáslavi

KONTAKT

prucha@vasi-makleri.com
+420 607 682 786
Zásady zpracování a ochrany osobních údajů

SOCIÁLNÍ SÍTĚ