Prodej rodinného domu 80 m², pozemek 834 m², Bečváry – Červený Hrádek, okres Kolín – PRODÁNO

NEMOVITOST

Rodinný dům

ZASTAVĚNÁ PLOCHA

135 m²

PLOCHA POZEMKU

834 m²

LOKALITA

Bečváry – Červený Hrádek

Pro chvíle klidu

Dominantou této obce je bývalá tvrz – Červený Hrádek, ke které se pojí historie sahající až do 14. století. Vyzdvihl bych zejména upravený zámecký park se vzrostlými stromy, který budete mít v přímém sousedství.

Pokud máte rádi procházky nebo kratší výlety, čeká na vás v okolí rozlehlý rybník Vavřinec a výhledy na Polabskou nížinu z rozhledny Vysoká. Atmosféru těchto míst můžete načerpat z přiložené videoprohlídky.

Rodinný dům 2+1 s příslušenstvím

Nemovitost jako taková se skládá z obytné části, která je dispozičně řešena jako 2+1 s příslušenstvím (spíž a sklep s kamennou klenbou) o celkové ploše 80 m2 a přístavby o výměře 55 m2, ve které je umístěna dílna a sklad paliva. Půdní prostor má zvýšené sedlo střechy a je možné uvažovat o vestavbě dalších pokojů. Dům byl donedávna obýván, ale nevyhne se dalším investicím do rekonstrukce. Přítomnost veškerých inženýrských sítí (elektřina, vodovod, kanalizace a plynovod), které jsou zapojeny do domu, svědčí o potenciálu nemovitosti. Pozemek s výměrou 834 m2 se mírně svažuje k drobné vodoteči – Bečvárce.

Dobrá dopravní dostupnost

Detailní informace o občanské vybavenosti naleznete níže, ale zjednodušeně řečeno – plnou občanskou vybavenost hledejte v 8 km vzdálených Uhlířských Janovicích, případně v Kolíně (15 km). Za zmínku stojí i rozumná dojezdová vzdálenost z centra Prahy (1 hod 15 min).

Více informací a podklady Vám poskytnu při prohlídce nemovitosti. Zajištění financování je pro nás samozřejmostí. Dobrá příležitost pro uložení finančních prostředků v nejisté době. Majitel si vyhrazuje právo prodat nejvýhodnější nabídce.

Další specifikace nemovitosti

$

Rozloha

Plocha zastavěná: 135 m²
Užitná plocha: 80 m²
Plocha pozemku: 834 m²
Plocha zahrady: 699 m²
$

Komunikace a připojení

Voda – místní zdroj, dálkový vodovod
Odpad – kanalizace
Plyn – plynovod
Topení – lokální plynové, lokální tuhá paliva i lokální elektrické

$

Typ

Přízemní
$

Doprava

Silnice, Autobus
Ing. Štěpán Jelínek

Ing. Štěpán Jelínek

Realitní makléř

Tel.: +420 607 035 492
Email: jelinek@vasi-makleri.com

PROVOZOVATEL WEBU

Nejlepší realitní služby s.r.o
IČ: 07814828
DIČ: CZ07814828
Kluky 148, 285 45 Kluky u Čáslavi

KONTAKT

prucha@vasi-makleri.com
+420 607 682 786
Zásady zpracování a ochrany osobních údajů

SOCIÁLNÍ SÍTĚ