Prodej vily 270 m², pozemek 398 m², Kamenná stezka, Kutná Hora – Hlouška – ÚSPĚŠNĚ PRODÁNO

NEMOVITOST

Byt

UŽITNÁ PLOCHA

270 m²

DISPOZICE

7+1

LOKALITA

Kutná Hora

Unikátní nemovitost v Kutné Hoře

Prodej velice atraktivní prvorepublikové vily o dispozici 7+1 a pozemkem to vše dělá z nemovitosti unikátní a ojedinělou stavbu, kterou jen tak v Kutné Hoře nebudete moct získat. Vila byla postavena v první polovině 20. století. Nachází se v přilehlé ulici T.G. Masaryka v širším centru Kutné Hory, v těsné blízkosti historického jádra města a všech památek.

Dle platného územního plánu je vila vedena v oblasti BI. To znamená bydlení individuální, kde je ale přípustné doplňkové využití, především však: ubytovací služby, zdravotnická zařízení, školská zařízení apod..

Je možné vilu alternativně využívat jako kancelářské prostory, dále ordinace nebo ubytovací zařízení typu penzion.

Tato část města se vyznačuje kompletní občanskou vybaveností. Dům se nachází v jednosměrné ulici se třemi domy. Veškerá občanská vybavenost je ihned po ruce.

S půdním prostorem…

Nemovitost má jedno PP, dále dvě NP a možnost obytného půdního prostoru, který si může každý přizpůsobit dle svého vkusu. K nemovitosti dále náleží menší zahrada a navazující garážové stání. Každá bytová jednotka je samostatně vytápěna ústředním topení s plynovým kotlem. Teplou vodu zajišťují 2 samostatné boilery. Každé patro je vytápěno zvlášť. Stejně tak je tomu u ohřevu vody. Napojení na inž. sítě je kompletní. V roce 2010 proběhla citlivá rekonstrukce interiéru nemovitosti, nové koupelny a wc, nové podlahy, elektřina, kuchyně, odpady, rozvody otopné soustavy, přívody k radiátorům jsou zabudované ve zdech, renovace dřevěného schodiště s novým nátěrem, nová kuchyně. Nemovitost je ve Velmi dobrém stavebně technickém stavu.

Zajímavý interiér…

Zděná stavba postavená na základech modrého kamen, okna plastová, podlahy dřevěné parkety a keramická dlažba, původní teraco v první patře, interiérové dveře dobové masivní, schodiště kamenné a v hale dřevěné. V hale naleznete původní vitrážová okna po renovaci v roce 2016. Též v tomto roce byla provedena rekonstrukce střešní krytiny za kanadský asfaltový šindel, proběhla rekonstrukce fasády.

 

Dispozice a další možnosti

1. PP – vila je částečně podsklepena, slouží spíše jako skladovací prostory.

V 1.NP se nachází kuchyň, tři obytné místnosti, hala a koupelna s WC.

V 2.NP naleznete tři obytné místnosti, technická místnost ( šatna, možnost vybudování kuchyně), prostorná koupelna s rohovou vanou a sprchovým koutem, WC a bidetem se samostatným vstupem do podkrovní části.

Podkrovní část je stavebně nevyužita a po provedeních stavebních úprav je reálné získat rozšíření stávající bytové jednotky v podkroví nebo vybudování další bytové jednotky. Pro ohřev vody a topení je připraven do každého patra samostatný plynový kotel.

Další specifikace nemovitosti

$

Rozloha

Užitná plocha domu: 270 m2

$

Komunikace a připojení

Dálkový vodovod
Ústřední plynové topení
Veřejná kanalizace
Komunikace: Asfaltová
Třída G – Mimořádně nehospodárná
$

Typ

1 podlaží včetně 1 podzemního
$

Doprava

Vlak, silnice, MHD, Autobus
Lukáš Průcha

Lukáš Průcha

Realitní makléř

Tel.: +420 607 682 786
Email: prucha@vasi-makleri.com

PROVOZOVATEL WEBU

Nejlepší realitní služby s.r.o
IČ: 07814828
DIČ: CZ07814828
Kluky 148, 285 45 Kluky u Čáslavi

KONTAKT

prucha@vasi-makleri.com
+420 607 682 786
Zásady zpracování a ochrany osobních údajů

SOCIÁLNÍ SÍTĚ