Nabídka nemovitostí

ÚSPĚŠNĚ PRODÁNO

Prodej rodinného domu 109 m², pozemek
764 m², Okřesaneč, okres Kutná Hora

Dům, který Vám nyní představím, je ideální pro ty, kteří rádi budují něco nového, ale zároveň chtějí něco původního na klidném místě v krásné přírodě. Tento dům si můžete přizpůsobit do detailu svým potřebám a zanechat tak svou „stopu“. Nemovitost je určena k celkové kompletní rekonstrukci.

ÚSPĚŠNĚ PRODÁNO

Prodej domu 95 m², pozemek 1.223m², Sojovice, okres Mladá Boleslav

Největší kouzlo tohoto místa dotváří nádherný výhled z dětského pokoje a po rekonstrukci domu bude nádherný výhled z patra a to přímo do zahrady. Domek se nachází v obci Sojovice, kousek od Prahy a stejnou vzdáleností od Mladé Boleslavi ve Středočeském kraji.

 

USPĚŠNĚ PRODÁNO

Prodej stavebního pozemku 776 m²
Na Kocandě, Jesenice – Osnice

Pozemek je rovinatý, neobvyklého tvaru, který je ovšem možné plně využít (koeficient zastavitelnosti 40%). Jedná se o rohový pozemek vzhledem k okolní zástavbě (ze sousedství připadají v úvahu pouze dva rodinné domy). Z inženýrských sítí je objekt plně vybaven, zavedena je elektřina, plynovod, vodovod i veřejná kanalizace.

ÚSPĚŠNĚ PRODÁNO

Prodej bytu 2+1 75 m²
Jana Zajíce, Pardubice – Studánka

Byt má dispozici 2+1 a celkovou užitnou plochu 75 m²+balkon 3,5m². K bytu patří sklepní kóje ve které můžete skladovat zavařeniny nebo sezonní věci. Pokud se o své kompoty budete bát, můžete si je uložit do komory, která také patří k bytu a je na stejném patře, kam si ostatně můžete uložit i kolo, jelikož chodba k bytu je uzamykatelná a přístup mají pouze majitelé jednotek.

ÚSPĚŠNĚ PRODÁNO

Prodej rodinného domu 80 m², pozemek 834m² Bečváry – Červený Hrádek, okres Kolín

Nabízíme vám ke koupi menší rodinný dům o celkové ploše 80 m2, s pozemkem 834 m2 v Červeném Hrádku u Bečvár.

Dominantou této obce je bývalá tvrz – Červený Hrádek, ke které se pojí historie sahající až do 14. století. Vyzdvihl bych zejména upravený zámecký park se vzrostlými stromy, který budete mít v přímém sousedství.

ÚSPĚŠNĚ PRODÁNO

Prodej chaty 83 m², pozemek 1 696 m², Bojanovice – Malá Lečice

Údolí Hadí řeky, přehrada Slapy, Živohošť to vše ve zlatonosném kraji Novoknísko. Myslím, že některý z těchto pojmů jste už slyšeli. Představuji Vám prodej zděné rekreační chaty o dispozici 4+kk s nadstandardně velkým pozemkem 1 696 m2.

Kopcovitý terén, lesní porosty, skalní masiv a údolí řeky Kocáby, to jsou základní charakteristiky chatové osady Horní požáry, která se nachází na náhorní plošině nad obcí Malá Lečice.

ÚSPĚŠNĚ PRODÁNO

Prodej chalupy 101 m², pozemek 966 m²
Kozlov, okres Havlíčkův Brod

Nabízíme vám ke koupi chalupu o zastavěné ploše 101 m2, s pozemkem 966 m2 v malebné obci Kozlov u Ledče n/S na Vysočině. Atmosféra této lokality je úžasná a přiznám se, že mě pohltila. Kompletní prezentací se vám tento pocit snažíme zprostředkovat, využijte této možnosti.

ÚSPĚŠNĚ PRODÁNO

Prodej bytu 3+kk 114 m², O. Peška, Kladno

Bydlení téměř v centru Kladna má své specifika. Každý byt v této bytovce je originál. Nebo fakt, že budete mít jeden z nejlepších bytů v Kladně. A rodinné bydlení, které si minimálně svou velikostí nezadá s bydlením v rodinném domě.

A tenhle byt opravdu velký je, jeho obytná plocha je 114,2 m2 a vč. 2 předsazených balkónů. Podobně velkých bytů 3kk v Kladně moc nenajdete.

 

ÚSPĚŠNĚ PRODÁNO

Prodej vily 270 m², pozemek 398 m², Kamenná stezka, Kutná Hora – Hlouška

Prodej velice atraktivní prvorepublikové vily o dispozici 7+1 a pozemkem to vše dělá z nemovitosti unikátní a ojedinělou stavbu, kterou jen tak v Kutné Hoře nebudete moct získat. Vila byla postavena v první polovině 20. století. Nachází se v přilehlé ulici T.G. Masaryka v širším centru Kutné Hory, v těsné blízkosti historického jádra města a všech památek.

2 950 000 Kč

Prodej bytu 2+kk 60 m², Milovice

Tohle je přesně ten typ bytu, kdy stačí poupravit pár věcí, a můžete hned začít bydlet. Protože je aktuálně po rekonstrukci, nebudete muset příštích pár let na nic sáhnout. Zároveň se nachází v příjemné části Benátecké Vrutice, kde všechno důležité budete mít hned na dosah ruky a to včetně romantických procházek do přírody. A že jich je v okolí.

 

ÚSPĚŠNĚ PRODÁNO

Prodej bytu 3+kk 60 m², Trhový Štěpánov

Světlý a tichý družstevní byt s výhledy do zeleně se nachází v tradiční zástavbě s vysokou kvalitou bydlení na rozmezí mezi Zručí nad Sázavou a Vlašimí, na snadno dostupném místě obklopeném v přírodě.

K bytu náleží pozemek, kde si můžete vybudovat posezení s přáteli. Dále k bytu připadá kolna. Interiér 60 m2, sklep 2,73 m2.

ÚSPĚŠNĚ PRODÁNO

Prodej rodinného domu 200 m², pozemek 1237 m², Zbraslavice, okres Kutná Hora

Dům se nachází na příjemném náměstí přímo v centru obce, jedná se o řadový dům, který má v přízemí prostory pro komerční využití. Dům stojí na vlastním oploceném pozemku 1237m2.

Objekt je po zásadní zdařilé rekonstrukci. Je částečně podsklepen, kde jsou pěkné klenuté stropy o výměře cca 30m2.

ÚSPĚŠNĚ PRODÁNO

Prodej rodinného domu 246 m², Golčův Jeníkov

Nabízíme dům v centru Golčova Jeníkova na rohu Havlíčkova náměstí a Jiráskovy ulice. Dům má v přízemí obchod 40m2, velikou chodbu, výrobnu zavařenin 13,5m2, záchod s úklidovou výlevkou, šatnu/příruční sklad, menší sklad a komoru. Chodbou se prochází na malinký dvorek, který je nově odkanalizován. Výrobna a chodba komplet rekonstruované. Záchod a zázemí také.

ÚSPĚŠNĚ PRODÁNO

Prodej bytu 4+kk 79 m², Přehvozdí, okres Kolín

Před pár lety zrekonstruovaný a příjemný byt v Přehvozdí nedaleko Prahy. Byt, který přináší hned několik zásadních benefitů. Byt je dispozičně řešený jako 4kk, celkem má 79 m2 užitné plochy. Disponuje 2 pokoji, které jsou průchozí a jedním samostatným pokojem, takže si sami můžete určit, kde budete mít ložnici anebo dětský pokoj. Kuchyně s obývacím pokojem, kde naleznete krbová kamna pro příjemné zimní posezení.

ÚSPĚŠNĚ PRODÁNO

Rodinný dům 210 m2, pozemek 1 421 m2, Sudějov

Nově postavená POLOROUBENKA (kolaudace 2017) umístěná hned u lesa na okraji klidné obce Sudějov (dojezd pouhých 45 minut autem z Prahy). Celkové dispozice domu jsou 4+1. Dům je velmi prostorný a zároveň velmi útulný.

ÚSPĚŠNĚ PRODÁNO

Prodej rodinného domu 115m², poz. 471 m², Kutná Hora – Sedlec

Kutná Hora- Sedlec, městský život se vším všudy a naplno. Tady jste správně. Na první pohled sice rušná, ale velmi vyhledávaná lokalita. A přímo tady najdete cihlový dům, který je díky svému umístění ideální variantou pro Váš nový domov nebo nad domem můžete uvažovat nad zajímavou investicí.

ÚSPĚŠNĚ PRODÁNO

​Prodej stavebního pozemku 2610 m², Kutná Hora – Dolní Žižkov

Nabízíme vám ke koupi poslední pozemek v atraktivní lokalitě. Slunný, rovinatý stavební pozemek, orientovaný na jih v Kutné Hoře v části Dolní Žižkov. Prozatím je neoplocen. Pozemek má výměru 2610 m2. Je zasíťován vodovou a elektřinou. Na pozemek je schválené územní rozhodnutí pro výstavbu rodinného domu a přístup k pozemku je po vlastní cestě, které je v podílovém vlastnictví mezi sousedy.

3 950 000 Kč

Rodinný dům 208 m2, pozemek 3 803 m2, Koblasko

Nemovitost se skládá z obytné části o celkové výměře 117 m2, která je dispozičně řešena jako 3+1 s příslušenstvím. Kromě dvou ložnic, obývacího pokoje, koupelny, samostatného WC a kuchyně zde naleznete ještě spíž a velmi prostornou verandu. Součástí rodinného domu je i rozsáhlé technické zázemí s výměrou 91 m2 kde se nachází dílna, kotelna, sklad paliva, prostory pro chov drobných hospodářských zvířat a zabijačková místnost.

ÚSPĚŠNĚ PRODÁNO

Prodej rodinného domu, poz. 450 m², Praha 10, Malešice

Dovoluji si Vám exkluzivně nabídnout rodinný dům o dispozici, přízemí 3+1, 1NP 3+1, PP 1+1. Velikost pozemku činí 450m2. Hlavní stavbu tvoří dvoupodlažní, podsklepený, rodinný dům v centrální části Mistrovské ulice v Praze 10 – Malešice.

ÚSPĚŠNĚ PRODÁNO

Rodinný dům 146 m², pozemek 686 m², Třebešice

Když jsem tento dům viděl poprvé, zaujal mě hned několika věcmi. Svým vnitřním prostorem, stylovými věcmi a chytrým řešením dispozic. Možnost vysázet si zahradu podle svých představ, kde budete mít naprosté soukromí a místem samotným – dům totiž stojí na okraji Třebešic u Kutné Hory.

ÚSPĚŠNĚ PRODÁNO

Prodej rodinného domu 260 m², poz. 823 m², Miskovice-Přítoky, okres Kutná Hora

Hledáte klidné bydlení v nádherném rodinném domě s velkou zahradou a navíc se skvělou dostupností do města? Pak jste zde na tom správném místě.

Velmi luxusní a prostorný dům, kolaudovaný v roce 2011, se nachází v Přítokách u Kutné Hory. Je řešen jako 7+1, celková obytná plocha činí 260 m2-může se tedy stát domovem i pro početnou rodinu.

ÚSPĚŠNĚ PRODÁNO

Prodej bytu 2+1 47,3 m², Kutná Hora

Nabízíme vám ke koupi byt o dispozici 2+1 a CP 47,3 m2, v ulici Puškinská v Kutné Hoře.

Bytovou jednotku v osobním vlastnictví naleznete ve 4. nadzemní podlaží a pokud nepatříte k fitness nadšencům nebo už myslíte na stáří, jistě uvítáte výtah, který se právě buduje.

 

ÚSPĚŠNĚ PRODÁNO

Prodej rodinného domu 69 m², pozemek 207 m², Žehušice

Oblíbená lokalita Žehušice, se nachází v blízkosti Kutné Hory a Čáslavi. Nemovitost je v rámci obce umístěna v klidné zástavbě rodinných domů, mimo hlavní komunikaci.

Rodinný dům je dispozičně řešen jako 2kk. Sociální zařízení a koupelna v nemovitosti nenaleznete. Nutné vybudovat.

 

ÚSPĚŠNĚ PRODÁNO

Prodej bytu 2+1 67 m², Přelouč

Nabízíme vám ke koupi byt o dispozici 2+1, o CP 67 m2, v ulici 17. listopadu – Přelouč.

Bytová jednotka, v osobním vlastnictví, je umístěna ve 3. patře a svojí výměrou se řadí k větším bytům ve své kategorii. Kromě klasické dispozice, která zahrnuje vstupní chodbu, obývací pokoj, dětský pokoj, kuchyň s jídelnou, komoru a koupelnu s WC (60 m2), ještě nabízí prostorný balkon (2,7 m2) a nadstandardně velký sklep (4,7m2).

ÚSPĚŠNĚ PRODÁNO

Byt 1+kk 33 m², Kolín

Nabízíme k prodeji slunný byt v osobním vlastnictví ve velmi žádané lokalitě města Kolína. Byt o dispozici 1kk 33m2, se nachází v 6. patře panelového domu s výtahem, k bytu dále náleží sklepní kóje.

Výborné spojení na Prahu. Autobusová zastávka 5 min chůze, 40 min dojezdová doba do Prahy. Nízké měsíční náklady cca 2 tisíce + elektřina individuálně.

ÚSPĚŠNĚ PRODÁNO

Prodej rodinného domu 121m², poz. 600 m², Církvice, okres Kutná Hora

Dvougenerační patrový dům v Církvicích, nedaleko Čáslavi a Kutné Hory. Užitná plocha 240m². Vlastní pozemek 600m² z toho zastavěná plocha domu 121m² . Dvě samostatné bytové jednotky. Byt 2+1 v 1. NP. 2 samostatné pokoje, kuchyň s komorou, koupelnu s vanou a toaletou. Dlažba, v pokojích linoleum. Byt 3+1 ve 2. NP. 3 samostatné pokoje (1 s možností vybudování terasy) koupelna.

NEREALIZOVÁNO

Prodej památky 3500 m², poz. 5732 m², Nové Dvory, okres Kutná Hora

Když jsem tento dům viděl poprvé, zaujal mě hned několika věcmi. Svým vnitřním prostorem, stylovými věcmi a chytrým řešením dispozic. Možnost vysázet si zahradu podle svých představ, kde budete mít naprosté soukromí a místem samotným – dům totiž stojí na okraji Třebešic u Kutné Hory.

Kontaktní formulář

6 + 1 =

PROVOZOVATEL WEBU

Nejlepší realitní služby s.r.o
IČ: 07814828
DIČ: CZ07814828
Kluky 148, 285 45 Kluky u Čáslavi

KONTAKT

prucha@vasi-makleri.com
+420 607 682 786
Zásady zpracování a ochrany osobních údajů

SOCIÁLNÍ SÍTĚ